محصول به سبد خرید اضافه شد
0

دربارهٔ ما

انتشارات تیک در سال ۱۳۸۷ تاسیس و تاکنون حدود ۱۲۰ عنوان کتاب با موضوعات مختلف از جمله؛ آموزش و پرورش، فرهنگ، ادبیات ، تاریخی، دانشگاهی و آموزش و کمک آموزشی به چاپ رسانیده است. مدیر مسئول این انتشارات سیدحسین رضوی خوسفی است.
هدف از ایجاد این سایت معرفی کتب منتشر شدۀ انتشارات تیک و همچنین اقدام به فروش کتاب های مذکور به صورت آنلاین است. برای مشاهده لیست کتاب های منتشر شده به برگۀ “کتابفروشی تیک” مراجعه نمایید. ضمن اینکه از طریق برگۀ “ارتباط با ما” عزیزانی که مایل به چاپ کتاب هستند می توانند با ما در ارتباط باشند.
انتشارات تیک آمادگی دارد فرایند چاپ و نشر کتاب را از مرحله آماده سازی، اخذ شابک، فیپا و مجوز ارشاد تا چاپ را انجام دهد. ضمن این که این انتشارات در زمینه چاپ دیجیتال در کنار چاپ افست نیز فعالیت دارد.
انتشارات تیک آمادگی همکاری خود را با محققان، مؤلفان، مترجمان، پدیدآورندگان و همچنین با موسسات پژوهشی دولتی و خصوصی و آموزشگاه‌ها را اعلام می‌دارد

رفتن به بالای صفحه

۰۹۱۳۳۵۷۸۲۵۷
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی انتشارت تیک، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی منتشر شده در انتشارات تیک و دیگر ناشران همکار است، همچنین امکان سفارش خرید کتاب از سایت آمازون و دیگر سایت‌های کتاب خارجی در این سایت فراهم است

تمامی حقوق این سایت متعلق به انتشارات تیک است.
Copyright © 2020 tickpub